KONST / Litografier / Grafiskt blad 12167538
nr 1216 7538
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 5/50. Löst blad, bladets mått: 40x40 cm
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:25:43
8/11 23:47:05